Новости

Наливні гумові покриття

Наливні гумові покриття широко використовуються для благоустрою різних дворових територій, дитячих майданчиків, як спортивне покриття для стадіонів, тенісних кортів, бігових доріжок, в якості покриттів для басейнів, в місцях утримання домашніх тварин і т. д. Замовити наливне покриття гумове для вуличних спортивних майданчиків.

Основними перевагами наливних гумових покриттів можна вважати можливість укладання покриття на будь-який вид підстави, травмобезопасность (при бігу, іграх, відбувається розвантаження суглобів і сухожиль), зручність прибирання, легкість монтажу, привабливість дизайну. В результаті цього покриття отримали велику популярність при використанні.

Крім перерахованих вище переваг наливне гумове покриття володіє великим терміном служби. Даному покриттю не страшні будь-які атмосферні явища, які відбуваються в середній смузі Росії. Наливному гумовому покриттю не страшний ні дощ, ні сніг, ні мороз.

Наливне гумове покриття підходить для будь-якої основи, але при розміщенні його на асфальтовій підкладці, остання піддається грунтовці спеціальною сумішшю, в основі якої лежить поліуретановий клей. Асфальтовий шар вбирає дану суміш і його верхній шар стає жорсткіше. Коли зверху укладається наливне гумове покриття, то отримуємо відмінну сучасну дитячу спортивну площадку.

Особливістю різних видів наливних спортивних покриттів є те, що нижній шар представлений гумовою крихтою, завдяки амортизаційним властивостям якої збільшується термін служби гумового покриття, а також підвищуються шумоізоляційні властивості. За рахунок гумової крихти товщина таких покриттів стає значно товщі, до 15 мм, в результаті цього можна не проводити підготовку підстави при укладанні наливного гумового покриття, тому що дана товщина приховує дрібні нерівності і тріщини. Середня товщина наливного гумового покриття, яке застосовується для укладання, становить 10 мм.

Важливою особливістю наливного гумового покриття є той факт, що поверхня покриття пофарбовано в спеціальний колір, який зберігається протягом усього терміну служби наливного покриття.

Як відбувається укладання наливного гумового покриття?
Основною дією перед укладанням такого покриття є процес перемішування двох складових компонентів: гумова крихта і поліуретановий клей.

Спочатку відбувається зачистка поверхні від сміття. Якщо товщина покриття становить 15 мм, то дрібні нерівності не впливають на якість покриття. Підставою для наливного покриття може служити бетон, асфальт, дерево і т. д.

На другому етапі відбувається змішування даних компонентів за допомогою спеціального обладнання. Укладання наливного покриття може здійснюватися ручним способом, автоматизованим способом і напиленням, з використанням спеціального обладнання.

Share this post

Admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика