ТОП правил самостійного катання на велосипеді, які вбережуть вашу дитину від травм

19 Май от Admin

ТОП правил самостійного катання на велосипеді, які вбережуть вашу дитину від травм

Додаткові колеса, які кріпляться до основних, коли дитина ще не вміє самостійно кататися також слугують додатковим захистом від падіння та отримання різноманітних травм. Але як правило, кожна дитина дуже швидко вчиться самостійно кататися на велосипеді і батьки починають ще більше хвилюватися за її безпеку. Але якщо знати та дотримуватися основних правил безпечного самостійного катання, тоді все буде гаразд і ваша дитина завжди буде в повній безпеці.

Дитячий велосипед – основні правила безпечної самостійної їзди

Для того, щоб дитячий велосипед не став причиною травмування вашого малюка потрібно пильно слідкувати за дитиною під час її катання, особливо якщо дитина вже катається самостійно. Велосипед для дитини завжди буде безпечним, якщо познайомитися з такими головними правилами безпечної їзди:

 1. Якщо дитина їздить на велосипеді вже самостійно, але ще невпевнено, то вирушати на велопрогулку потрібно разом, щоб Ви могли контролювати весь процес. Дитина повинна завжди знаходитись перед вами, щоб була можливість постійно стежити за її поведінкою та ситуацією на дорозі. Але не потрібно їхати занадто близько, адже малюк повинен відчути самостійність та незалежність.
 2. Якщо дитина ще маленька, але вже вміє самостійно кататися, то все одно не варто виїжджати за межі свого двору, адже це може бути небезпечно. Згідно правил дорожнього руху на велосипедах по дорозі дозволяється їздити тільки з 14 років. А для того, щоб урізноманітнити її катання, можна зробити спеціальні траси фігурного водіння на подвір’ї, використовуючи для цього різноманітні іграшки, коробки або банки.
 3. Дитина повинна не тільки навчитися тримати рівновагу на велосипеді, але й їздити впевнено, щоб мати можливість вчасно реагувати в небезпечній ситуації, саме тому велосипед дитячий потрібно освоювати не поспішаючи.
 4. Крім того, що купити велосипед для дитини потрібно ще придбати шолом, налокітники і наколінники, які вбережуть вашу дитину від небезпечних травм. Також потрібно навчити малюка правильно падати та групуватися під час падіння.
 5. Потрібно пояснити дитині головні правила поводження з велосипедом, що хоча дитячі велосипеди нові такі красиві, але ні в якому разі не можна засовувати руки між спиць та в ланцюг.
 6. Не забувайте періодично перевіряти велосипед на справність всіх деталей, підкачувати камери та підкручувати гайки.
 7. Ні в якому разі не можно знімати одне бічне додаткове колесо, а інше залишати, бо це призведе до звикання, і коли Ви знімете друге колесо, дитина буде постійно падати на один бік. Потрібно відразу знімати обидва колеса.

Купити дитячий велосипед: Який саме магазин краще обрати?

Тепер, коли Ви знаєте основні правила безпечної їзди вашого малюка на велосипеді, то можно сміливо купити дитячий велосипед. А для цього краще всього вибрати надійний веломагазин, яким є веломагазин Velosklad, адже він пропонує кожному покупцеві такі переваги:

 • Можно купити велосипед у великому асортименті від кращих виробників Європи, України та США.
 • Дитячий велосипед має оригінальний, красивий, яскравий дизайн та забарвлення.
 • Інтернет-магазин Велосклад velosklad.com.ua надає 12-ти місячну гарантію на кожний велосипед.
 • Веломагазин забезпечує кожного клієнта професійною консультацією та надає необхідну допомогу при виборі велосипеда.

отAdmin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *