Одежда

Нове віяння моди – сережки кафи

Нове віяння моди – сережки кафи

У наш час тренди постійно змінюються, особливо це стосується прикрас. Наприклад, зараз у моду увійшли кафи. Вони оптимально підходять як для щоденного носіння, так і на вихід. У інтернет-магазині SILVA представлено широкий асортимент даного виробу по доступній ціні. Наші консультанти допоможуть з вибором, відповідають на всі питання, постійно на зв’язку.

Сучасність та мода

Сережки кафи повністю відрізняються від класичних пусетів. Така незвичайна прикраса притягує погляди оточуючих до ваших вушних раковин. Вона допоможе створити яскравий та стильний образ, стане його акцентом. Історія виробу починається ще у бронзовому столітті та тісно переплітається з Індією. В сучасності він являється невід’ємною деталлю весільного наряду індіанок, улюбленим елементом дизайнерів.

Кафи можуть бути всипані діамантами, але сучасна жінка надає перевагу варіантам зі срібла. Вони підходять до будь-якого образу, додають епатажу, оригінальності, ексклюзивності.

Ми гарантуємо високу якість продукції, маємо усі необхідні сертифікати, що це підтверджують. Ви точно будете задоволені покупкою таких сережок.

серьги каффи

Різновиди

Сережки кафи поділяються за типом кріплення:

  • Затискачі – підходять тим, хто не хоче проколювати вуха. Кріплення відбувається завдяки спеціальному манжету на зовнішній бік. Навіть масивні варіанти, якщо їх правильно зафіксувати, будуть міцно триматися, не доставлять дискомфорту.

  • Проколи – підходить для дівчат з проколотими вухами. Вставляються біля основи в прокол, кріпляться на середину вушної раковини, між собою з’єднуються за допомогою ланцюжка, який надасть ще більшої оригінальності.

  • Ланцюжок – фіксація відбувається за допомогою штифта, протилежний кінець кріпиться на верхню частину вуха або на волосся.

  • Завушні – спеціальні дужки приховують кріплення та створюють характерний ефект.

Ми пропонуємо кафи зі срібла. Вони підходять дівчатам, які мають овальне або кругле обличчя. Якщо ви власниця обличчя подовженої форми, вам краще відмовитися від виробу. Рудим, шатенкам та брюнеткам варто приділити увагу сережкам, що наділені яскравими вставками, блондинкам – колористичним гамам. Якщо жінка невисокого зросту, їй підходять вироби без декору, максимально мінімалістичні.

Зрілим жінкам варто віддати перевагу стриманим моделям у класичному стилі з каменем. Їм не до лиця яскраві та об’ємні прикраси. Срібло підкреслить соціальний статус та витонченість (часто сприймається у якості білого золота).

Джерело: SILVA

Share this post

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика