Дієта Дюкана: особливості застосування

3 Июн от Admin

Дієта Дюкана: особливості застосування

Якщо ви знайомі з проблемою зайвої ваги і коли-небудь шукали інформацію про дієти для схуднення, то, швидше за все, чули про дієту Дюка. Головним принципом даної дієти є вживання переважно білкової їжі і різке обмеження вуглеводів.

Прихильники дієти Дюкана говорять про її відносну простоту та ефективність. Цей тип харчування не вимагає підрахунку калорій, обмежування розміру порцій або вживання їжі строго по годинах, при цьому, як стверджують, дає хороший результат в плані зниження ваги. Але є і мінуси – харчування згідно з принципами дієти Дюкана може привести до погіршення самопочуття і проблем зі здоров’ям.

Чи варто бажаючим схуднути вибирати цей тип харчування? Чого можна очікувати від застосування даної дієти? Дізнайтесь більше а посиланням — https://dietcenter.com.ua/interesnye-stati/dieta-dyukana-effektivnost-protivopokazaniya-i-pobochnye-effekty.html

Головні правила дієти Дюкана

Дієта Дюкана включає кілька етапів:

На першому етапі під назвою «Атака» дозволені до вживання виключно білки (нежирне м’ясо птиці, риби, знежирена молочна продукція, яйця, сир, соєве м’ясо). Вживання виключно білкової їжі «вганяє» організм в стан стресу – таким чином відбувається своєрідна «атака». Катастрофічна нестача вуглеводів викликає кетоз і може призводити до стрімкої втрати ваги.

Наступний етап «Чергування». На цьому етапі є дні, коли вживається виключно білкова їжа і дні, коли можна вживати білки + овочі.

Потім настає етап «Консолідація», під час якого меню стає більш різноманітним. Дозволяється їсти фрукти, макарони, хліб, картоплю, деякі інші вуглеводи, більш жирне м’ясо, наприклад, свинину.

Останній етап «Стабілізація» — це вже не дієта, а харчування, якого необхідно буде дотримуватися все життя. Раціон різноманітний, але раз на тиждень необхідно влаштовувати білковий день.

У вільному доступі можна знайти докладний опис всіх етапів дієти Дюкана з розписаними варіантами зразків меню. Але перш ніж починати експерименти і пробувати на собі цю дієту варто вивчити можливі побічні ефекти.

Побічні ефекти дієти Дюкана

Дієту Дюкана навряд чи можна назвати збалансованою системою харчування, так як обмеження вуглеводів і жирів призводить до «перекосу» в надходженні в організм необхідних речовин. В результаті в процесі набуття стрункості за методом Дюкана у вас може виникнути цілий ряд проблем зі здоров’ям.

  • Проблеми в роботі кишківника. Через те, що в раціоні занадто багато білків і мало вуглеводів, зокрема клітковини, під час дієти Дюкана часто виникають закрепи. Крім того, надлишок білків в меню призводить до появи гнильних процесів в кишківнику і дисбалансу мікрофлори.
  • Погіршення пам’яті, швидкості реакції — можуть з’являтися на тлі нестачі вуглеводів в меню.
  • Проблеми зі шкірою. Неправильне харчування призводить до зниження еластичності шкіри, висипань.
  • Подагра. Вживання великої кількості продуктів багатих пуринами (білкові продукти) призводить до підвищення концентрації сечової кислоти в крові, яка відкладається в суглобах, провокуючи запальний процес.
  • Захворювання нирок. Тривале вживання переважно білкової їжі – серйозне навантаження на нирки, що може привести до функціональних порушень.
  • Проблеми серцево-судинної системи. Виникають в першу чергу за рахунок підвищеного «холестеринового навантаження».

Як бачите, перелік побічних ефектів досить довгий. Тому, перш ніж обирати таку дієту подумайте, чи готові ви «випробувати» свій організм на міцність?

Насправді для ефективного схуднення не потрібно вводити організм в сильний стрес, проходити через погіршення самопочуття і проблеми зі здоров’ям. Худнути можна комфортно і безпечно.

Фахівці медичного дієтологічного центру здоров’я та смачної дієти DietCenter допоможуть вам знизити вагу і навчитися її утримувати без голоду, стресу і експериментів з харчуванням.

Дієтологи розроблять для вас персональний план харчування для зниження ваги з урахуванням ваших особливостей, віку, стану здоров’я, звичок в харчуванні. Харчуватися смачно, різноманітно, їсти те, що вам подобається і те, що ви любите, але в правильних пропорціях і поєднаннях і знижувати вагу – такий підхід використовують фахівці DietCenter.

Ви можете вибрати формат особистих прийомів дієтолога DietCenter або працювати з доктором дистанційно через відео зв’язок по скайпу. Обидва варіанти забезпечують повноцінний спектр дієтологічних послуг і дають можливість підібрати персональну дієту і худнути під контролем фахівця.

Вибирайте зручний вам формат і знижуйте вагу безпечно з гарантією досягнення результату.

отAdmin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *