Що потрібно зробити, щоб замінити старі фари на нові?

17 Июн от Admin

Що потрібно зробити, щоб замінити старі фари на нові?

Якщо за якихось обставин ви прийняли рішення замінити старі фари на більш нові продукти, тоді необхідно із самого початку ознайомитися із деякою інформацією. Вся справа в тому, що кожен окремий автомобіль вважається індивідуальним. Тому в ньому можуть використовуватися лише окремі освітлювальні прилади, які на протязі довгого часу будуть відмінно виконувати поставлені функції.

У сучасному світі велика кількість водіїв віддає перевагу ксеноновому обладнанню, яке саме по собі має багато переваг над іншими продуктами. Перш за все слід відмітити, що ці пристрої не мають вольфрамової нитки, яка раніше встановленого терміну приходить в недійсність. Замість неї у конструкції ксенонових фар передбачена наявність електродів, між якими створюється електрична дуга. При цьому слід зазначити, що ксенонові фари можуть бути самими різними. Тому при їх виборі необхідно звернути особливу увагу на цоколь, температуру світіння, робочу напругу та інші параметри.

Якщо казати про температуру світіння вона вимірюється у Кельвінах. При цьому даний параметр може знаходитися у межі від 3200 до 6000К. В залежності від температури ксенону, лампи будуть випромінювати різне за кольором освітлення.

Ксенон с показником від 3200 до 3500К випромінює жовте світло, яке підходить для ПТФ. Лампочки с показниками від 4000 до 5000К відрізняються нейтральним тоном, за рахунок чого ідеально підходять для головної оптики. А ось прилади з температурою від 5000 до 6000К випромінює біле світло із синім відтінком.

Газорозрядна оптика розділяється між собою на два варіанти. Це стосується традиційного ксенону та біксенону. Перші прилади підходять для використання у автомобілях із розділеними фарами. А ось біксенон встановлюється у машинах, в яких за різні режими освітлення відповідає один пристрій.

Крім всього іншого під час вибору ксенонового обладнання необхідно звернути увагу на цоколь. Частіше за все для ближнього світла використовується ксенонові лампи h7 та Н1. Також пристрої Н1 підходять для дальнього освітлення. А ось для противотуманної оптики необхідно використовувати ксенон Н3. У автомобілях японського виробництва цоколь ламп позначається символами НВ.

Щоб отримати більш детальну інформацію щодо цоколя автомобільних ламп, достатньо вивчити інструкцію по експлуатації транспортного засобу, у якій виробник дає чіткі рекомендації.

Придбати ксенонове обладнання для автомобіля зовсім не важко. Для цього необхідно відвідати спеціалізований ресурс, та поглянути каталог оптичних приладів із прикріпленими характеристиками, та фото.

Залишились якісь питання, звертайтесь за допомогою до спеціалістів профільної компанії.

отAdmin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *