Преимущества кассетных кондиционеров

2 Сен от Admin

Преимущества кассетных кондиционеров


Виробники випускають кондиціонери різних типів, з різними технічними параметрами, способами установки, конструкціями і призначеннями. У просторих приміщеннях з підвісними стелями відмінно підходить спліт-система коробчатого типу для забезпечення рівномірного розподілу холодного повітря по внутрішньому простору.

Касетні кондиціонери — це сучасний кліматичний прилад зі стандартними принципами роботи, але, на відміну від класичного настінного кондиціонера, в цій системі використовується внутрішній стельовий модуль, вбудований в стелю.

Галузь застосування
Касетні спліт-системи від Ліка-Комфорт використовуються в просторих комерційних і громадських приміщеннях, де важливо рівномірно розподілити охолоджуючий потік по всьому простору. Такі моделі можна зустріти в приватних будинках з великими кімнатами, ресторанах, переговорних, холах, офісах, кінотеатрах і т. д.

Кондиціонер коробчатого типу
Комплект кондиціонування коробчатого типу складається з двох модулів: зовнішнього і внутрішнього стельових. Внутрішні модулі квадратні і неглибокі, з максимальною висотою 35 см, що дозволяє легко розмістити і інтегрувати в підвісну стелю. Візуально це стандартний стельовий блок з гратами, через яку охолоджуючий повітря надходить в кімнату.

Зовнішній блок касетного кондиціонера встановлюється на стороні вулиці. Модулі спліт-системи з’єднуються проводами і трубами циркуляції фреону.
Внутрішній механізм внутрішнього і зовнішнього модулів:

У блоці з боку вулиці знаходяться Компресори, вентилятори, конденсатори, електронні та електричні панелі, конденсаторні трубки, Фільтри-осушувачі і комплект запірної арматури.
Вміст внутрішнього блоку: фільтр грубої очистки, іонний генератор, решітка повітрозабірника, світловий індикатор і панель дистанційного керування, випарник, вентилятор, пристрій для зливу конденсату. У центрі блоку розташована воздухоподобная решітка з чистим фільтром, а навколо неї є проходи для холодного повітря, доповнені жалюзі для регулювання циркуляції потоку.

Кондиціонер використовується з коробкою спліт-системи. Цей пристрій зібрано з двох частин-зовнішньої і внутрішньої.

Теплообмінник розташований на зовнішньому шарі. Мета-знизити температуру повітря.

отAdmin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *